Teknik Çeviri

Teknik Çeviri

Türkçe Çeviri, alanında uzman tercüman kadrosuyla tüm dillerde nitelikli ve güvenilir teknik çeviri hizmeti sunmayı misyon edinmiştir.

Kadromuz; sektörlerinde iş deneyimine sahip, yüksek kaliteli teknik çeviri teslimi konusunda uzman, alanları ile ilgili güncel yeniliklerden haberdar tercümanlardan oluşmaktadır. Teknik çeviride detaylara dikkat son derece önemlidir. Belgelerin çevirisinde yapılacak küçük bir hatanın, pratikte büyük sakıncalar doğurabileceğinin farkındayız.

Teknik tercüme konusunda geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz: Kullanım kılavuzları, montaj talimatları, broşürler, raporlar, sözlükler hatta termiloji veri tabanları..

Teknik tercümanlarımız, büyük veya devamlılığı olan projelerde “bilgisayar destekli çeviri” (CAT) teknolojisinden faydalanmaktadır.

Teknik çeviri konusunda daha azıyla yetinmeyin: Size nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgi edinmek için bizimle irtibata geçin.

çeviri fiyatı tercüman başvuru
Görüşler
"Bitirme tezimin çevirisi hatasızdı. Zamanında teslim ve uygun fiyat..."
Murat Kalkan Ankara

İngilizce Türkçe Çeviri

Tıbbi Çeviri

tıbbi çeviri Farmasötik ve tıbbi çeviri, titiz bir çalışma, sektör ve konu hakkında uzmanlık ve sıkı bir gizlilik esası gerektirir.
› Devamı

Çeviri Hizmetlerimiz

çeviri hizmetiBelge çevirisi, web sitesi yerelleştirme, çok dilli dizgi ve grafik tasarımı, konferans tercümanlığı dâhil olmak üzere çok çeşitli konuda çeviri hizmeti sunmaktayız.
› Devamı

Makale Çevirisi

Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanacak makale, bitirme tezi, bilimsel yayınların çevirilerini, büyük bir titizlikle..
› Devamı

ingilizce makale çevirisi
ingilizce türkçe çeviri

İngilizce Türkçe Çeviri | Türkçe Çeviri

Çeviri | İngilizce Çeviri